Diadomingo mainta a tuma luga e evento di bodybuilding Giovanni Classic 2019na Cas di Cultura. E ganadonan absoluto di e evento ta Soepe Koese di Surinam cu a gana Men’s Bodybuilding mientras cu Angela Borges di Brazil ta gana e Wellness Fitness. Esaki ta segun e fuente Sports Zone Aruba.

Siguientemente e resultado final:

Men’s Bodybuilding
1. Soepe Koese (Surinam)
2. Jimson L B Janga (Curaçao)
3. Wendel Setropawiro (Surinam)
4. Lee Beatrice (Trinidad And Tobago)
5. Guido Carlo (Aruba)

Men’s Physique
1. Luis Anthony del Rosario (Dominican Republic)
2. Heider Marinho (Portugal)
3. Mendes Reynold Junior (Haiti)
4. Edgar Minaya (Dominican Republic)
5. Dr. Jean Luc Ganot (Haiti)

Wellness Fitness
1. Angela Borges (Brazil)
2. Elba Viola (Dominican Republic)
3. Deydania Rodriguez (Curaçao)
4. Beatriz Vasquez (Mexico)
5. Karla Porte (Aruba)

Bodyfitness
1. Kristen McGregor (Jamaica)
2. Agnes Junquiera (Brazil)
3. Estefania Zapata (Aruba)
4. Sher-Rhonda Braithwaite (Antigua And Barbuda)
5. Patricia Correa (Colombia)

Bikini Fitness
1. Ivanna Escandar Fernandez (Spain)
2. Marilena Strati (Greece)
3. Esther Garcia Diaz (Spain)
4. Mayrobi de la Cruz (Puerto Rico)
5. Noemi Mercure (Canada)

Women’s Wellness Fitness Open
1. Melissa Andrea Lopez (Colombia)
2. Yuly Maldonado (Aruba)
3. Pridah Suero (Dominican Republic)
4. Yamile Esther Lara Agarza (Colombia)

Men’s Classic Bodybuilding Open
1. Kenny Janga (Aruba)
2. Giovanne Farington (Bahamas)
3. Dannys Saul Baez Segarra (Venezuela)
4. Rignald Rafael (Aruba)

Men’s Bodybuilding over 90kg
1. Luis Eduardo Araque (Aruba)
2. Charles Patrick Kelly (Aruba)
3. Albert Kelly (Aruba)
4. Raymond Figaroa (Aruba)

Women’s Bikini-Fitness Overall
1. Katiuska Maria Garcia de Chire (Venezuela)
2. Dina Munoz (Ecuador)
3. Diedre Lewis (Jamaica)
4. 2. Paula Barbosa (Portugal)

Men’s Physique Overall
1. Raymond Terrero (Dominican Republic)
2. Darrick Farro (Aruba)

Women’s Bikini Fitness over 163cm
1. Dina Munoz (Ecuador)
2. Paula Barbosa (Portugal)
3. Lynette Chariton (Bahamas)
4. Josephine Alvina Mathew (Saint Martin)
5. Sandra Patino (Ecuador)
6. Calor Priscilla (Suriname)

Women’s Bikini Fitness up to 163cm
1. Katiuska Maria Garcia de Chire (Venezuela)
2. Diedre Lewis (Jamaica)
3. Sandra Viviana Castillo Suarez (Aruba)

Men’s Physique over 174cm
1. Darrick Farro (Aruba)
2. Reginald Ricardo Dirksz (Aruba)
3. Gemo Smith (Bahamas)

Men’s Classic Physique Open
1. Kenny Janga (Aruba)
2. Patrick Jean (Haiti)
3. Rignald Rafael (Aruba)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here